Skip to main content

Telefon üzerinden rahatca sex sohbeti etme imkani

%100 Özel , Başımdan geçen bu olayı birileriyle paylaşıp paylaşmama konusunda çok çelişkiler yaşadım, ama bunu yaşam tarzına dönüştürmüş çiftlerin olması yaşananları anlatmam için beni biraz cesaretlendirdi. Ama ondan da önemlisi kimseyle paylaşamadığım bu sırrın ağırlığını hafifletmek istememdir.
Eşim sıradan bir Türk ev hanımı, bizim milli hanım tipimiz olan orta boy, dolgun göğüs, dolgun kalça, beyaz ten yani balık eti bir kadın. Ama yatakta oldukça maharetli, övünmek gibi olmasın bildiklerini ben öğrettim. İlk erkeğiydim, kapalı bir çevreden geliyordu, kız meslek lisesinde okumuştu kısaca ilkleri benle yaşadı.
Fazla uzatmadan konuya geçmek istiyorum. Yaşadıklarımız evliliğimizin dördüncü yıl dönümünde gerçekleşti. Ben 26 yaşındaydım, eşim 25 yaşında idi. Evlilikk yıl dönümüne bir hafta kala eşim bana s..ks yasağı uygulamaya başladı. Yıl dönümünün özel olmasını istediğini ve bana sürprizleri olduğunu söylüyordu. Yıl dönümü için aldığı siyah dantelli iç çamaşırı takımını gösterince bile ona oracıkta sahip olmak istedim ama çok ısrar edince bu oyuna ben de dahil oldum. Çok fazla yorucu bir işim yok, Ankara Ulus’ta küçük bir dükkanımız var, sabahtan akşama oturuyorum desem yeri. Böyle olunca da yorulmuyor insan ve s..ks performansı her zaman yüksek oluyor. Gün aşırı s..ks yapan benim için bu bir hafta uzun geçecekti ama dayanacaktım, oyun kurallarına göre oynanacaktı.

Telefondan Hemen Tikla Ara 00322 588 9414

teltel

Derken zor da olsa bir hafta geçmiş, o günün sabahında sabırlıkla evden çıkmış ve dükkanda saatlerin geçmesini beklemiştim. Tüm gün eşimi o iç çamaşırı takımyla hayal edip sertleşip durmuştum. Neredeyse dokunsam boşalacak haldeydim. Neyseki dükkanı kapatma vakti gelmişti. Elemanımla hızlıca dükkanı kapattık. Koşar adımlarla otobüs durağına doğru ilerliyor akşam için hayaller kuruyordum. Malum eşim bu gece için bir haftadır hazırlanıyordu. Sonunda durağa yaklaştım karşıya geçmek için yola adım attığımda acı bir fren sesi duydum sonra da sol bacağımda büyük bir sızlama, yere düştüm kafam asfalta çarptı. Ama ben iyiydim. Şehir içi olduğu için araç çok hızlı değildi ama çevremde toplananlar kalkmama izin vermedi. Aracı kullanan bayan özür dileyip ağlayıp sızlıyordu. Ama kadına kızamıyordum suç bendeydi. 10 – 15 dakika içerisinde ambulans geldi. Dışkapı Hastanesine kaldırdılar. Filmler kontroller derken bir şey çıkmadı, eve gideceğim için sevinçliydim. Birkaç sıyrığa pansuman yapıldı, tam kalkıp gidecekken doktor geldi “kata çıkarın beyin kanaması riski için bir gece gözetim altında kalacak” dedi. Ne kadar yalvarsam da beni bırakmadılar.
Üzülmesin diye eşime haber vermemiştim odaya gidince aradım. Çok panik yaptı, ama sakinleşirip olanları ve durumu anlattım. Geceyi burada geçireceğimi bana rahat bir şeyler getirmesini istedim. “Hemen geliyorum.” deyip telefonu kapattı. Bu arada yanımdaki amca “geçmiş olsun” dedi. Tanıştık Ahmet Amca 55 yaşında, eşini üç yıl önce kaybetmiş sevimli hoş muhabbet bir beydi. Apandist amaliyatı olmuş ve ertesi gün taburcu olacaktı. Yanında kızı ve küçük torunu vardı. Kızı eşinin işten gelme saatinin geldiğini ve babasının durumun iyi olduğunu söyleyerek evine gitmek için ayrıldı. Zaten çocukla kalabileceği bir yer de yoktu. Yatakların yanlarında birer koltuk vardı sadece. Benim yatağım duvarın dibinde, yatağımın yanında bir koltuk onun yanında Ahmet amcanın yatağı pencere önünde bir koltuk ayak ucumuzda da dolaplar ve televizyon vardı. Ben kendi kendime kızarken kapıdan içeriye eşim girdi.
Giriş ama ne giriş, askılı dizinin dört parmak üstünde biten siyah bir elbise, saçlar ve makyaj tam, ince topuklu ayakkabılar… Eşim yanıma gelene dek ben sertleşmiş ve gzlemek için yan dönmüştüm bile… Eşim yatağın üzerine eğilip bana sarıldığında burnuma gelen parfümün kokusuyla daha da ateşlenmiştim. Bu arada Ahmet amcanın da manzaranın keyfini süreceği aklıma geldi ve eşimi uyardım. Hemen yanımdaki koltuğa oturdu, neler hissettiğini, nasıl geldiğini falan anlatıyordu ama ben sadece bacaklarına bakıyordum. Derken kendime geldim. Eşofmanlarımı istedim, getirdiği çantadan çıkardı. Bana verirken “bu ne hal?” diye sordum. Gece için hazırlandığını ve telefon edince apar topar evden çıktığını söyledi. “Çok güzel olduğunu söyledim” cilveli bir şekilde güldü. Üzerimi değişmek için kalkıp tuvalete gidecektim ki Ahmet Amca “otur evlat, hem ben az koridora çıkayım hem de sen rahat rahat üstünü değiş” deyip odadan çıktı. Kan lekesi olmuş kotumu ve gömleğimi çıkarmış eşimin karşısında boxerımla kalmıştım. Sertleştiğimi gören eşim bu ne hal dedi Senin eserin dedim, gülüştük. Eşofman altı ve t-shirtü giyip yatağa uzandım ayağa kaldığımda bacağım ağrıyordu. Eşime bu gece hastanede kalacağımız haberini verdiğimde “sen iyisin ya gerisi önemli değil” dedi. Onun bu halini seviyordum, her şeyini önüne beni koyması grurumu acayip okşuyordu. Ama ben iyi değilim dedim. Neyin var hayırdır deyip ellerini elimin üstüne koydu. Elini tutup organımın üstüne koydum. Üzülme sözüm söz bakarız bir çaresine dedi.

Telefondan Hemen Tikla Ara 00322 588 9414

teltel

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

sohbet
Canınızmı Sıkıldı ozaman Hemen Mobil sex hatti canli sohbet hatti sex sohbet hatlari erotik sex film sex film izle